3
Aug
2010

Pă net non-stop

VN:F [1.9.22_1171]
Dă o notă
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

Vă salut din nou dragi cititori :D

Se pare că precedentul articol a fost primit cu braţele deschise,şi mă bucur enorm.Anumite persoane însă mi-au reproşat că e băgat de la mine.Nu nene,nu. Chiar am visat chestiia aia :D ..

Mă rog..să mă scutur de praf şi să trec la subiect,nu?
Mă tot întrebau cei care au id-ul meu în lista lor de mess dacă stau tot timpul pe net.

Răspunsul meu îl veţi vedea în poza următoare:
[cincopa 10696867]

Păi cam da :D De 5 zile,dacă netul nu a fost oprit,e clar că nici PC-ul,nu?:D
Nu ţin pc-ul deschis doar ca să mă dau mare că sunt mereu online,dar pur şi simplu nu am timp să îl închid :)) Şi când dorm,îl las deschis ,căci mai mult de o oră,două,trei nu dorm. Chair dacă vedeţi voi la status Idle for 1,2,3,4,5,6,7,8 ore,asta înseamnă că: Desenez design-uri pe foi A3 ; sunt afară ; s-a blocat statusul. De cele mai multe ori,ultima variantă,cea cu se blochează statusul se potriveşte. Apoi..e Messenger aşa că trebuie să tac.E ceva normal :))

Ştiu că nu sunt singurul ce sta aşa de mult la pc şi care nu mai închide pc-ul pentru două ore.. :D

Aşa că,îi invit pe cei care stau peste 10 ore la pc să se semneze printr-un comentariu la acest articol.Atenţie! Lăsaţi un e-mail valid,şi de preferat cel de la yahoo,ca sa vă pot contacta rapid.

Pă net non-stop, 10.0 out of 10 based on 2 ratings


Trimite prin Yahoo Messenger!


9 comentarii

  1. Mirru;x la 03-08-2010 ora 19:23

    OMG :o

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    Mergi sus
  2. Alessia la 03-08-2010 ora 23:59

    Nici eu nu inchid pc´ul niciodata:))
    Doar ca se mai ia curentu..si face pauza pc´ul=))

    >:d<

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    Mergi sus
  3. Adelina la 04-08-2010 ora 00:18

    o.O O daa .. parerea mea e k ar face bine sa il inchizi chiar si pt 2-3 ore :-??
    dar na.. de acum .. recordu se pierde..si nu merita :))
    macar tu sa te odihnesti .. :)) desi nu prea cred

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    Mergi sus
  4. NuTu la 05-08-2010 ora 01:41

    Fa frate si tu o pauza :)) , mai inchide-l putin… :))

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    Mergi sus
  5. DeeDee la 05-08-2010 ora 03:06

    Dar dc nu dormi u mai dany……mai odihnestete si u si compu…nu sunteti din fier la naiba:))

    ai grija ce facii…nu uita de noi:))

    >:D<

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    Mergi sus
  6. AdNana (lipiciosii) la 31-08-2010 ora 21:16

    :)) ))

    aoleoo
    iti striki okii [-(

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    Mergi sus
  7. Biskrem {lipiciosii} la 07-09-2010 ora 19:00

    sunt zile in care stau 10 ore si tipa mama toata ziua din cauza asta :))

    dar sunt zile in care stau cateva ore :D .. sau deloc :((

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    Mergi sus
  8. Lavinyaa [Lipiciosii ] la 08-09-2010 ora 05:33

    Eee… Nici Eu N`am Mai Inchis Pc`ul De 3 Zile ..Si Daq Il Inchid , Il Inchid Pentru 2-3 Ore :)) ..:d Daq Ma Pun Dimineatza Pe La 6-7 La Somn ..E Clar :)) :p

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    Mergi sus
  9. LuLu la 22-10-2010 ora 16:41

    esti d’al meu … oarecum :)) Aproape 12-13 ore inseamna peste 10 ore nu ? :)) da,bun..deci am zis bine :))

    i don’t have a life ! :)) )) =))

    :-$ :*

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +1 (from 1 vote)
    Mergi sus

Welcome DanyDeeJaay